Kogo szukamy?

Firma Ekostrzelczyk poszukuje firm oraz samodzielnych instalatorów będących na własnej działalności, do współpracy przy wykonywaniu instalacji naszego PALNIKA TURBO do spalania dymu.

Czego oczekujemy?

Doświadczenia w pracach montażowych i umiejętności spawalniczych

Nasi partnerzy muszą zostać przeszkoleni z instalacji PALNIKA TURBO, jakim jest płyta dopalająca montowana w tylnej części komory spalania kotła. Niezbędne są do tego umiejętności spawalnicze.

Jak wygląda współpraca?

Numery telefonów do instalatorów zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt oraz podczas dokonywania zakupu naszego PALNIKA TURBO, wraz z rozróżnieniem na określony obszar województwa dla łatwiejszego znalezienia instalatora przez klienta.

Instalator po otrzymaniu telefonu od klienta, który zakupił oraz otrzymał już PALNIK TURBO umawia się na termin instalacji w swoim kotle.

Warunki finansowe

Koszt montażu ustalany jest indywidualnie przez każdego z instalatorów, orientacyjnie jest to około 500zł za montaż. Przewidywany czas montażu szacujemy na 2-3 godziny.

Po wykonaniu montażu i wykonaniu niezbędnych testów oraz dokumentacji fotograficznej – klient otrzymuje certyfikat.

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij poniższy formularz – po zapoznaniu się i pozytywnym rozpatrzeniu się z nim odezwiemy się w celu podpisania umowy.

Formularz zgłoszeniowy

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?